Drahé vstupenky ?

3. srpna 2009 v 15:38 | LeniicQa |  news
Pittsburgh Post-Gazette napsal článek o Nickových odpovědích na to, že ceny lístků vzrostli z 50 dolarů na 90. kevin to vysvětlil tak, že je to kvůli otáčecímu podiu uprostřed haly.
V telekonferenci řekl reportér:" Dobře, ale jak vysvětlíte takovou cenu v týhle ekonomický situaci?"Nick odpověděl"Myslím si, že v podstatě jsme chtěli najít způsob, jak udělat větší a lepší show pro fanoušky, a toto byla jedna z cest jak na to."

Reporter:"OK, takže vy nemáte žádný zájem o to, kolik stojí vaše vstupné?"Nick vážně odpověděl"Pane, myslím si, že ste si právě zodpověděl další odpověď.Chtěli bychom pokračovat, Díky moc"
Článek říká, že pravděpodobný důvod pro zvýšenou cenu vstupenek je: Mají tým 180 lidí, přitom 80z nich s nimi jezdí a 100 je místních.,až deset hodin trvá udělat jejich arénu a všechny konctrukce jezdí v 19 kamionech.
Je tu i 13 autobusů pro zbytek kapely a ostatná posádku a Jonasovi cestují i s rodiči v pronajatém Boeing 767.

Tak to maj kluci celkem dobrou přepravu, jinak myslíte si, že 90 dolarů je hodně za jednu vstupenku?No tak není to zrovna málo ale podle mně je to přiměřeně k tomu co všechno musí zaplatit podium,autobusy....


90 amerických dolarů = 1 616,22 českých korun 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sel#1 | Web | 3. srpna 2009 v 19:29 | Reagovat

já bych za ně dala mnohem víc! Ale na to zaplatit tolik lidí a to všechno....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama