Kluk z letiště 0.6

5. srpna 2009 v 15:30 | ELVIJKA |  Kluk z letiště
"Hele není to ten kluk z letiště, co ti nedá spát??" Utahuje si ze mě Marťa, Když vidí, že ne Nicka hledím, jak tele na vrata. "Ať ti nevypadnou bulvy. Tady v té tlačenici by se špatně hledali."Začne se mi smát. "Co? Nick je ze skupiny Jonas Brothers??" "Tobě to teda, ale pálí Baruš. Kdyby neměl skupinu tak tady asi není ne?" Z mikrofonu se ozve ten překrásný hlas, který jsem slyšela na letišti. "Ahoj lidi. Já jsem Nick."
Začnou hrát nějakou písničku. Kde jsem jí už slyšela?? Hrála v rádiu u nás doma, teda v České republice. Myslím, že na Evropě 2 říkali, že se jmenuje SOS. Fanynky zpívají s Nickem, Joem a Kevinem. Co to je?? Slyšela jsem takový nepříjemně falešný zvuk kytary a to k té písničce rozhodně nepatřilo. Teda podle mě ne. Ale musím uznat, že teda válí. Mají moc hezké písničky.
Nick (5 min. před začátkem koncertu)
"Pomodlíme se hoši." Řekne taťka a zároveň náš manažer a začne odříkávat modlitbu. "Amen." "Amen." "Tak teď můžete jít na podium." Jako první jde Joe. Fanynky se můžou zbláznit, teda podle toho vřískotu. Pak jde Kevin. Teď mám jít já. Vstupuju na podium. Hala je plná k prasknutí. Jsem trochu nervózní. "Ahoj lidi. Já jsem Nick." Promluvím do mikrofonu. Začneme hrát píseň SOS. Po ní Burnin' up, Year 3000, Lovebug. Při písničce A little bit longer, hrál jsem na piáno, jsem si něčeho všiml. Ale ne!!!! V první řadě je ta holka z letiště. Měří si mně pohledem. Nevypadala, že je ráda, že mně vidí. Tak mě to rozhodilo, že sem se úplně přestal soustředit na noty. Ujelo mi to. Hergot. Z reproduktorů se ozval uši drásající zvuk. Dohráli jsme mnou písničku. A já měl říct pár vtipů, ale v hlavě sem mněl vymetýno. Můj mozek vypověděl službu. Zmohl jsem se jen na tupé hledění na Barču. Když Kevin viděl, že tam Přibyle stojím a čučím někde do dáli, začal improvizovat a říkal ty vtipy za mě. Pak řekl, že bude krátká přestávka a šli jsme do zákulisí.
V zákulisí (Joe)
"Nicku vzpamatuje se. Máme koncert. Jestli o tom nevíš." Začal jsem na něj zvát. Co se mu stalo?? Stál tam jak tvrdé Y. "Jo vím to Joe, ale byla tam Bára!!!!" Řekne s blaženým úsměvem. Kevin: Bože brácho, vzpamatuj se. Jestli chceš po koncertě ji pozveme do zákulisí." "Kluci to byste pro mě udělali??" Nick nasadí úsměv od ucha k uchu. "Jo udělali, ale slib nám, že se budeš chovat normálně." Shodnou se Joe a Kevin. "Díky." "Tak jdeme na pódium a vydejte ze sebe všechno." Zavelím.
Barča
Nick vypadal jaksi nervózně. Do mikrofonu koktal a pak šel s Joem a Kevinem do zákulisí. Ze zákulisí byli za chvíli zpět na podiu. Nick už vypadal normálně. Při písničce Pushing me away to pořádně rozjede. Začne skákat, dělat přemety, hvězdy. On teď udělal salto ve vzduchu. Udělal stojku a Joe ho nějak vyhodil do vzduchu a Nick udělal kotrmelec a dopadl na nohy. Otáčí se k Joevi zády a zvedá pravou nohu. Joe ho za ní chytne a vyhodí do vzduchu Nick opět udělá salto a dopadne na nohy. "Marťo viděla jsi to??" Kulím na ni oči. "Jo Nick je borec." "Co to děláš?" "Sundávám si tohle." Zahoupá mi před očima červenou podprsenkou. "Co s tím chceš dělat??" "Dívej se." Hodila podprsenku směrem k Joovi. Podprda mu přistála na hlavě. "Teda ty máš, ale trefu." Pochválím ji.

Joe
Si tady tak zpívám a najednou ne mně ta holka, co stojí vedle Barči, hodí podprsenku. Přistane mi na hlavě!!!!! Ta holka má dobrou mušku, to se musí nechat. Kluci se smíchy skoro váleli na zemi. Já jsem nevěděl, co mám dělat. Tak jsem si ji sundal z hlavy. "O díky. Přesně moje velikost a červená mi sluší. Hele." Podržím podprsenku před sebou. Hala opět vybuchne smíchy. To se už musím smát i já. Jen doufám, že to nevidí náš taťka. Za chvíli jsme se už uklidnili a koncert mohl pokračovat.
Barča
Koncert skončil. Byla to nádhera. Jsem nadšená. Pro autogram si nejdu. Nechci mluvit s Nickem. "Hej co to děláte??" Za loket mně chyt nějaký tlustý černoch. Dám mu pěstí do nosu. Bránila jsem se jak nejvíc jsem mohla, ale stejně vyhrál, vždyť musel vážit přes 110 kilo. Vleče mně někam pryč. Podívám se na Marťu někdo ji táhne za mnou. "Hej necukej se tak. Já ti nechci ublížit. Jsem Big Rob. Bodyguard Jonas Brothers." Představí se mi ten tlusťoch. Já jsem Marťě říkala, že tu podprsenku nemá házet. Teď kvůli tomu budeme mít průser. Bodyguardi náš zavedli do jakési místnosti s proskleným stolem, hnědou pohovkou a křeslem. Na stole stáli plechovky Red Bullu. Oni to vyrábí i tady?? Najednou jsem zůstala ohromeně stát. Čekala jsem právníka, že nás Joe zažaluje zato, že si Marťa dovolila na něj hodit podprsenku. Ale nikdo takoví nepřišel. Vešel tam
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama