Kluk z letiště 0.3

3. srpna 2009 v 13:08 | ELVIJKA |  Kluk z letiště
"Vstávat jede se na letiště!!!" "No jo"zabručím. Takže to nebyl jenom sen. Myslela jsem, že se mi jen zdálo, že se stěhujeme. A kde mám tašky? Vstanu a jdu k oknu. Podívám se z něj a vidím zpoceného taťku, jak se snaží narvat všechny tašky do našeho poměrně hodně naspaného auta. Nějací chlapi vynášejí naše věci z domu a nesou je do obrovského auta. Jsou to stěhovači. "Honem letadlo odlétá za dvě hodiny!!!" Křičí rozčílena mamka. Obleču se tady a scházím dolů ze schodů. Tohle je asi moje poslední cesta naším bývalým domem.
Před autem stojí renča. Přišla se naposledy rozloučit.
O 2 hodiny později
Sedím v letadle a poslouchám písničky. Mám trochu strach, ještě nikdy jsem v letadle naletěla a co to vůbec jsou ty turbulence?? Navíc poletíme přes 12 hodin!!!!! Noční můra pro někoho kdo v tom ještě neseděl. Na letištní kontrole jsem málem neprošla, protože když jsem procházela pořád to pípalo, takže jsem někde měla něco kovového. Problém byl, že jsme to něco kovového nemohli najít. Nakonec jsem naštěstí prošla letištní kontrolou. Marťa na nás už čekala před letadlem v hloučku lidí, kteří čekali, až budou moci nastoupit. "Marťo kam se furt otáčíš??" Sestřenka seděla vedle mě a pořád čučela dozadu. "Vidíš tam ta krásny kluky?" Ukáže směrem, kam se furt otáčí. Seděli tam docela pohlední kluci. Nejhezčí byl ten úplně napravo. Měl kudrnaty vlasy a i přes tu dálku jsem usoudila, že má hnědy oči. Ti tři se pořád něčemu smáli. "Jo vidím. Ten napravo je docela hezkej. Ten s tou kravatou." "Mně se zase líbí ten v prostředku. Co má rovny, hnědy vlasy." Marťa se šibalsky usměje a mrkne na toho kluka. Ten jí naoplátku zamává.
Začínáme klesat. Pilot nám oznámí, že za chvíli budeme přistávat. Za pár minut už vystupuju z letadla. Přede mnou jde ten pěknej, kudrnatej kluk. Dívám se na něho a padám. Zakopla jsem. Jak jsem si tak padala, rychle jsem chytla po tom, co bylo mně nejblíž. Bohužel to byl ten kluk. A co se nestane strhnu ho sebou na zem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama