Kluk z letiště 0.1

2. srpna 2009 v 22:29 | ELVIJKA |  Kluk z letiště
Asi bych se měla představit. Takže jmenuji se Barbora. Za chvíli oslavím 16 narozeniny. Bydlím v České republice. A v…… no víc už zjistíte sami.

Zdá se mi krásný sen a najednou zvoní budík. Je šest ráno a poslední den školy. Protáhnu se, stoupnu si a scházím ze schodů do koupelny.

Nikdo není doma. Mamka chodí do práce už v pět ráno. Taťka je na služební cestě, ale dnes má přijet. Prý má pro mě a mamku překvapení, tak jsem zvědavá s čím přijde.
Po škole, s vysvědčením v ruce, mám namířeno domů a v tom slyším známí hlas volat své jméno. Otočím se a vidím svou nejlepší kamarádku Renču jak na mně mává as úsměvem se ke mně řítí. "Jé Baruš taky máš takovou radost, že je konec školy??" "Jo mám. Sbohem základko." Vykřiknu. "Už víš, co na vás taťka chystá??" ,,Nééé, nemám páru."
Zvoní mi mobil. Zmáčknu přijmout hovor, aniž bych se podívala, kdo mi vlastně volá. Ozve se : ,,Ahoj Baru." Byl to taťka. "Řekni mamince, že přijedu až zítra. Nemůžu se jí dovolat." "OK." Řeknu zklamaně, protože sem se už nemůžu dočkat toho, až se dozvím co je to za překvapení. Jako na potvoru budu muset čekat ještě den.
"Kdo to byl?" Otáže se mně Renča. "Taťka. Volal, že přijede až zítra." "Hm…. . Já už musím jít. Čau." "Ahoj"

Další den
Probouzím se. "Kolik je?" Zeptám se sama sebe a hledám mobil. Půl deváté.
Najednou slyším jak taťka mluví s mamkou : "Ale no tak,vždyť by to nemuselo být tak špatně žít v cizině. Aspoň si oprášíš anglič…. . Zarazí se v půlce věty, když mně uvidí stát ve dveřích do kuchyně. Nechápavě na něj civím. O čem to mluví?? "Ahoj tati." "Ahoj." Odpoví mi. "Tak jaké je to překvapení??" "No dostal jsem práci ve Spojených Státech Amerických. V New Jersey v New Yourku."Usmívá se na mně. "Cože??"Málem mi vypadli oči z důlků


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vili | Web | 2. srpna 2009 v 22:37 | Reagovat

Ahojík.. Moje kamarádka si dnes založila blog.. Prosím, jukni se tam. A taky třeba napiš nějaký komentík. Mooc Ti děkuju! PP
BLOG: www.emma-fun.blog.cz ;)
PS. Neber to pls jako reklamu ale jako prosbu = reklama.. tak sry

2 ..LeNoUsEk.. | 3. srpna 2009 v 8:30 | Reagovat

heej dobrý..:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama